صفحه اصلي

تعداد بازديد:

3690

امتياز:

0

محبوبيت:

امتياز داده نشده! چاپ اين مطلب اظهار نظر امتيازدهي به اين مطلب ارسال به دوستان
 تاريخ مطلب : سه شنبه08/10/88

اعلام شرايط دانشگاه افسري و تربيت‌ پاسداري امام حسين (ع) در آزمون سال 89


شرايط دانشگاه افسري و تربيت‌ پاسداري امام حسين (ع) در کنکور اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور شرايط دانشگاه افسري و تربيت‌ پاسداري امام حسين (ع) را در آزمون سراسري سال 1389 اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاري مهر، داوطلباني که در آزمون سراسري سال 1389 ثبت ‌نام کرده و با درج علامت در بند 44 تقاضانامه ثبت‌ نام اينترنتي علاقمندي خود را براي گزينش در دانشگاه افسري و تربيت پاسداري امام حسين (ع) اعلام کرده‌اند، بايد با توجه به شرايط درخواست خود را براي گزينش در اين دانشگاه مجددا تاييد و يا آن را حذف کنند.

پذيرش دانشجو در کليه رشته‌ هاي اين دانشگاه، صرفا از بين داوطلبان مرد صورت خواهد گرفت و پذيرفته‌شدگان لازم است از ضوابط و مقررات اختصاصي اين دانشگاه تبعيت کنند.

از بين پذيرفته ‌شدگان چند برابر ظرفيت اين دانشگاه پس از سير مراحل گزينش و دارا بودن شرايط لازم، به عضويت سپاه پاسداران انقلاب اسلامي درخواهند آمد و سپس مشغول به تحصيل خواهند شد.

برنامه‌ هاي آموزشي اين دانشگاه مطابق نظام و سير خدمتي سپاه خواهد بود و تحصيل در اين دانشگاه به صورت شبانه ‌روزي و تابع قوانين و مقررات اين دانشگاه است.

حداکثر سن داوطلبان تحصيل در اين دانشگاه 22 سال تمام است و در صورتي که دانشجو در حين تحصيل شرايط عمومي يا اختصاصي دانشگاه را از دست بدهد برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.

کليه متقاضيان بورسيه سپاه بايد پس از تکميل برگ درخواست تحصيل در دانشگاه امام حسين (ع) مندرج در سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش کشور فرم مذکور را به همراه فيش واريزي به مبلغ 20 هزار ريال به حساب 0848800156903 جاري طلايي عهده بانک سپه شعبه دانشگاه امام حسين (ع) حداکثر تا تاريخ 15 دي ماه با پست پيشتاز به آدرس تهران: صندوق پستي 415-16535 ارسال کنند.