صفحه اصلي

تعداد بازديد:

42974

امتياز:

0

محبوبيت:

امتياز داده نشده! چاپ اين مطلب اظهار نظر امتيازدهي به اين مطلب ارسال به دوستان
 تاريخ مطلب : سه شنبه15/05/87

فراخوان استخدام در بانك كشاورزي


 

بانك كشاورزي در نظر دارد از بين متقاضيان زن و مرد واجدشرايط، براي مشاغل متصدي امور بانكي- اداري و نگهباني استخدام نمايد.
به گزارش خبرنگار بازاركار، اين بانك افراد مورد نياز خود را از ميان دارندگان مدرك تحصيلي ديپلم تا كارشناسي و از طريق برگزاري آزمون كتبي، مصاحبه و معاينات پزشكي، گزينش و به صورت قراردادي جذب مي‌نمايد.
رشته‌هاي تحصيلي اعلام شده جهت همكاري رايانه، كشاورزي، برق- قدرت، آمار، حقوق، مديريت، علوم بانكي، علوم اقتصادي، حسابداري (در مقطع كارشناسي) و حسابداري، امور مالي و مالياتي، رايانه و علوم بانكي (در مقطع كارشناسي) مي‌باشد.
به علاوه به همكاري آقايان با مدرك ديپلم جهت شغل نگهباني نياز مي‌باشد.
جذب نيرو جهت اشتغال در استان‌هاي آذربايجان شرقي و غربي، اردبيل، اصفهان، ايلام، بوشهر، تهران، جنوب كرمان، چهارمحال و بختياري، خراسان‌هاي جنوبي، رضوي، شمالي، خوزستان، زنجان، سمنان، سيستان و بلوچستان، فارس، قزوين، قم، كردستان و كرمان مي‌باشد.
علاقمندان مي‌توانند براي دسترسي به اطلاعيه كامل استخدامي به تفكيك‌ رشته‌هاي تحصيلي و جنسيت مورد نياز در هر يك از تخصص‌ها به شماره 386 هفته‌نامه بازاركار مورخ 15/5/87 مراجعه و حداكثر تا بيست و ششم مرداد نسبت به ثبت‌نام اينترنتي اقدام نمايند.