صفحه اصلي

تعداد بازديد:

8060

امتياز:

0

محبوبيت:

امتياز داده نشده! چاپ اين مطلب اظهار نظر امتيازدهي به اين مطلب ارسال به دوستان
 تاريخ مطلب : چهارشنبه08/08/87

شرايط دريافت سرويس ام ام اس ايرانسل اعلام شد


 


با صدور مجوزهاي لازم براي ارائه مجدد سرويس پيام هاي چند رسانه اي (MMS)، نحوه فعال سازي اين سرويس پيشرفته براي مشترکين ايرانسل اعلام شد.

به گزارش سرويس دانش و فناوري برنا، سرويس پيام هاي چند رسانه اي يا همان MMS، براي نخستين بار در کشور توسط ايرانسل معرفي شده و به مشترکين ايرانسل اين امکان را مي دهد تا انواع فايل هاي صوتي و تصويري را به همراه متن هاي طولاني به صورت يکجا به ساير مشترکين ايرانسل و يا نشاني ايميل آنها ارسال کنند.

براي استفاده از اين سرويس، مشترکين قديمي و جديد ايرانسل مي بايست از طريق مراجعه به فروشندگان مجاز ايرانسل، دفاتر پستي سراسر كشور , روزنامه هاي كثيرالانتشار و يا سايت اينترنتي ايرانسل فرم ثبت نام و فعال سازي سرويس پيام چندرسانه اي را به صورت رايگان دريافت نمايند و نهايتا پس از مطالعه تمامي شرايط و ضوابط استفاده از سرويس پيام چند رسانه اي و تكميل و امضاي فرم آنگاه از طريق پست يا تحويل به نمايندگان فروش ايرانسل درخواست فعال سازي سرويس MMS بر روي سيم کارت خود را به شرح زير ارسال کنند.

بر اين اساس، تمامي مشترکين قديمي و جديد ايرانسل مي توانند با در دست داشتن اصل و کپي شناسنامه و يا کارت ملي خود به يکي از فروشندگان مجاز ايرانسل مراجعه و پس از دريافت رايگان فرم مربوطه، آن را تکميل کرده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط استفاده از سرويس پيام هاي چندرسانه اي، محل مشخص شده را امضا کرده و به همراه تصوير شناسنامه يا کارت ملي خود كه شماره ايرانسل خود را روي آن درج كرده اند به متصدي مربوطه تحويل دهند.

امضاي اين فرم به منزله اطلاع از ضوابط و موافقت مشترک براي فعال سازي سرويس MMS براي خط ايرانسل وي محسوب مي شود.

همچنين تمامي مشترکين ايرانسل مي توانند ضمن به همراه داشتن کپي شناسنامه و يا کارت ملي خود به يکي از دفاتر پستي سراسر کشور مراجعه و فرم مربوطه را به رايگان دريافت کرده و پس از تکميل و امضا به همراه کپي شناسنامه و يا کارت ملي خود که شماره ايرانسل خويش را نيز روي آن درج کرده اند، داخل يک پاکت قرار داده و با ذکر عبارت "ايرانسل" بر روي پاکت، آن را داخل صندوق پست بياندازند.

براساس اعلام روابط عمومي ايرانسل، فرم مربوط به درخواست فعال سازي سرويس پيام هاي چند رسانه اي، علاوه بر روزنامه هاي کثيرالانتشار سراسر کشور در وب سايت اين شرکت به نشاني www.Irancell.ir منتشر مي شود و مشترکين مي توانند اين فرم را پس از تکميل، از طريق پست مانند مراحل قبل در صندوق پست انداخته يا با تحويل به يکي از نمايندگي هاي رسمي ايرانسل به اين شرکت ارسال کنند.

پس از فعال شدن سرويس پيام هاي چند رسانه اي، مشترکين مي توانند به شماره ساير مشترکين ايرانسل پيام چند رسانه اي (MMS) ارسال کنند.

درصورتي که گوشي دريافت کننده فاقد قابليت تبادل MMS باشد، يک نشاني اينترنتي به همراه يک رمز ورود از طريق پيام کوتاه (SMS) براي آنان ارسال مي شود و به اين ترتيب دريافت کننده مي تواند از طريق مراجعه به اينترنت، پيام ارسال شده را مشاهده کند. همچنين مشترکين ايرانسل مي توانند MMS را مستقيماً به ايميل فرد مورد نظر خود ارسال کنند.

ارسال پيام چند رسانه اي (MMS) براي مشترکين ساير شبکه هاي تلفن همراه در ايران تا زماني که اين شبکه ها به سيستم MMS مجهز نگرديده اند، امکان پذير نخواهد بود.

براساس اين گزارش، سرويس MMS تنها براي مشترکيني فعال مي شود که فرم ويژه تقاضاي فعال سازي اين سرويس را به صورت کامل تکميل، امضاء و به همراه تصوير شناسنامه و يا کارت ملي خود كه شماره سيم كارت روي آن درج شده است از طريق شبکه فروشندگان مجاز و يا پست به ايرانسل رسانده باشند.